Салон краси "Beauty"Салон краси "Beauty"

Кваліфікований косметолог нашого салону пропонує для вас асортимент процедур, які позитивно вплинуть на зміну вашого зовнішнього вигляду.

Починаючи з самих елементарних процедур естетичної косметології, ми пропонуємо для вас процедури по апаратному догляду та лікуванню шкіри. Дані технології завжди допоможуть вам в боротьбі з різноманітними недоліками вашої шкіри!

Також наші колеги виконають професійні види make-up, які завжди радуватимуть вас!

Нові тенденції, кваліфіковані спеціалісти нашої команди зроблять все, щоб ви залишалися задоволеними та гарними. Відчуйте красу та гармонію в одному місці!


Салони краси Догляд за красою Будинок краси Краса Перукарня Косметологія обличчя Манікюр та педикюр Чоловіча та жіноча стрижка Макіяж Татуювання брів Фарбування та корекція брів Салони краси в Берегове Манікюр в Берегове Педикюр Педикюр в Берегове Солярії Солярії в Берегове Перукарня Берегове Весільна зачіска Весільна зачіска в Берегове Зачіски Весільна зачіска нареченої Весільний макіяж Весільний манікюр Весільний манікюр в Берегове Весільний макіяж в Берегове Весільна зачіска нареченої в Берегове Лікування проблемної шкіри обличчя Чистка обличчя Чистка обличчя Берегове Косметологія обличчя - Берегове Ультразвукова терапія обличчя Ультразвукова терапія обличчя Берегове Чистка обличчя Закарпаття


Hirdetés