Nagyberegi Református LíceumNagyberegi Református Líceum

„Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.” – mondja Paulo Coelho. A Nagyberegi Református Líceum az a hely, ahol lehet élni azokkal a lehetőségekkel, amelyek úgy vannak kialakítva és megteremtve, hogy a diákok és tanárok közös munkája által ismeretekhez, tudáshoz, gyakorlathoz jussanak azok a fiatalok, akik itt szeretnék folytatni a tanulmányaikat.

A lehetőség mindenki számára adott ahhoz, hogy felfedezze, fejlessze, gyarapítsa és használja azt a tehetségét, amelyet Istentől kapott. Valljuk, hogy nincsen tehetségtelen diák, nincs talentum nélküli ember és minél hamarabb felfedezi, megismeri és használtba veszi ezt a tehetséget az ember, annál hamarabb fogja magát hasznosnak, életét pedig értelmesnek és értékesnek látni. Arra igyekszünk a líceumban, hogy a diákok felfedezzék és használják a tehetségüket, lássák meg azt, hogy értékes és fontos emberek, akiknek Isten célt adott az életben.

Aki ezt megtalálja és meglátja az minden értelemben boldogulni fog. Keresztyén iskolaként hitükben is erősítjük a diákjainkat. A 2015-2016-os tanévben 121 diák tanul az iskolánkban, akik közül 44 végzős diák. Ez a tanév különösen is nehéz az ukrajnai helyzet miatt ezért igyekszünk minden segítséget megadni a diákoknak ahhoz, hogy felkészüljenek az érettségi vizsgákra és a felvételi időszakra. Hisszük, hogy Isten ezekkel a próbatételekkel megerősíti, és meg nagyobb munkára ösztönzi azokat, akik itt tanulnak, tanítanak és dolgoznak.

Ezért Pál apostollal együtt valljuk: ami pedig előttem van, annak nekifeszülve futok egyenest a cél felé, Isten mennyei elhívásának a Krisztus Jézusban adott jutalmáért. Filippi 3, 14

Nagyberegi Református Líceum az alábbi kategóriákban található meg:

Hirdetés

Református liceum Kárpátalja Református egyház Liceumok Oktatási intézmény Kárpátalja Tanintézmények Kárpátalján Magyar nyelvű oktatás Kárpátalja Oktatás Kárpátalja Liceumok Kárpátalján Középiskolai oktatás Kárpátalja Iskolák KárpátaljánMondja el véleményét az alábbi cégről: Nagyberegi Református Líceum

Plain text

  • A HTML jelölők használata nem megengedett.
  • A webcímek és e-mail címek automatikusan kattintható hivatkozásokká alakulnak.
  • A sorokat és bekezdéseket a rendszer automatikusan felismeri.

Hirdetés